Útok na domov

Jde o naše domovy

Je jasné, že závažným tématům se oficiální propaganda vyhýbá jako čert kříži. Takže se nikde z oficiálních zdrojů nedozvíte, že probíhá frontální útok na naše domovy. A že je zde nepřehlédnutelná snaha udělat z nás a z našich dětí kočovníky.

Na náš domov útočí úřady. Sociální pracovnice může kdykoli vejít do vašeho bytu a nikdo jí v tom nezabrání. A pokud se o to pokusíte, budete potrestáni odnětím dětí. Takhle to funguje. Nepotřebuje soudní příkaz. Má totiž absolutní moc nad těmi, kteří jsou vám nejdražší.

Zrovna tak na náš domov útočí zdivočelí exekutoři pod záštitou obludných polistopadových zákonů této země. Pro pár korun za jízdenku vyklidí kterýkoli byt se jim zamane. Nepotřebují prokazovat. To vy musíte prokázat, že nedlužíte, že tam či onde nebydlíte, že to či ono nevlastníte. A mnohdy vám ani toto nepomůže.

Tyto dvě mnou předestřené modelové situace mají společného jmenovatele. Presumpci viny. Předpoklad hodný nacistického Německa. Zdi vašeho domova nejsou bezpečným přístavem. Jen šupletem, ze kterého si vás současný zrůdný systém vytáhne, kdykoli se mu zamane.

Požadavky nadnárodního kapitálu znějí jasně. Neomezený přístup ke zdrojům. Vy jste ty zdroje. A když se kapitál rozhodne outsourcovat, je to vaše chyba, že neupalujete za ním. Jste zkostnatělí, neflexibilní, na trhu práce nepoužitelní, ani pracák se s vámi bavit nebude. Jaký domov, o čem to proboha melete.

Vaše děti nejsou vašimi dětmi. Jen dalšími položkami pro nadnárodní globální fašismus. Potenciální zdroje. Čeho, to určí trh. Přece si globální fašisté nenechají rodiči znehodnocovat své zdroje. Je tedy zapotřebí děti zavčas naučit, že neuniknou, že se nikde neschovají. Nic jako domov neexistuje, zapomeňte.

Proto byla vymyšlena hrůzostrašnost s názvem Střídavá péče. A naše soudy se rozhodně neostýchají uplatňovat ji, kdekoli je to možné. A to je možné všude, kde jeden bývalý partner prchá před druhým, zatímco ten druhý mu onen úprk nemíní dovolit. Tedy v každém patologickém vztahu. Patologie jsou pro sociální darwinisty vůbec vítaným jevem. Drží tak totiž na uzdě čestné lidi, aniž by si systémové represívní složky musely špinit ruce.

A není kam se schovat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *